hep.oku
Ana Sayfa Tüm Dergiler Üye Ol Hesabınız Sıkça Sorulan Sorular İletişim Hemen Deneyin!
Dergilerimiz
Dijital aboneliğinizi başlatın, derginizi ekranınıza gelsin! Hayatınızı kolaylaştırın...
 • HEPOKU, Turkuvaz Dergi Yayıncılığa ait değişik kategorilerdeki 9 farklı derginin internet ortamında okunabilmesini sağlayan dijital yayıncılık hizmetidir. www.hepoku.com adresinden ulaşılabilen bu hizmet sayesinde dijital dergiler ve arşivleri, internet bağlantısı kurabildiğiniz her noktada elinizin altında olur. Bir başka deyişle; HEPOKU sistemi aracılığıyla sevdiğiniz dergiler, orijinal boyut ve görüntüleriyle bilgisayar ekranınıza gelir.
 • www.hepoku.com size hepsi değişik ilgi alanlarına hitap eden 9 farklı dergi sunar: Aktüel, Bebeğim ve Biz, Homeart, Hülya, Otohaber, Sinema, Sofra, Şamdan ve Para.
 • Olabilirsiniz. Paris’te ya da Sydney’de olmak, iş seyahatine çıkmak, evde, işte ya da havaalanında olmak bu teknolojiden yararlanmaya engel olamıyor. Dijital dergilerin kullanıcıya ulaşması için internete bağlı PC'den başka hiçbir şeye ihtiyaç yok.
 • HEPOKU dijital dergi yayın yaptığı için dergiler sadece ekranınıza gelir, adresinize gelmez. Abone olduğunuzda dijital dergilerinize istediğiniz zaman istediğiniz yerde ulaşabilirsiniz. Sisteme her girişinizde dergiler ekranınıza dergi ebatlarıyla ve görüntüleriyle birebir aynı gelir.
 • Abonelik için öncelikle sisteme üye olmalısınız. Üye olduktan sonra istediğiniz dergiye abonelik başlatabilir bu üyelik bilgilerinizle istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde abone olduğunuz dergilerden faydalanabilirsiniz.
 • Aylık ve haftalık dergilere abonelik başlar başlamaz dergilerin tüm geçmiş sayıları da eksiksiz olarak okuyucuya sunulur. HEPOKU sayesinde tüm dergilerin dijital arşivlerine internet ortamında çok rahat bir şekilde ulaşılır, yepyeni bir teknoloji ile dergilerin tümü satırların altı çizilerek, not tutularak okunabilir.
 • Öncelikle internete bağlı bir PC’niz varsa derginize her yerden ve istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Tıpkı gerçek bir dergi okur gibi sayfaları çevirebilir, önemli gördüğünüz yerleri işaretleyebilir veya yazıların üzerine notlar alabilirsiniz. Dijital arşivden faydalanabilirsiniz; abonelik başlattığınız dergilerin yalnızca o anki sayıları değil, tüm eski sayıları da eksiksiz bir şekilde yine dijital olarak size sunulur.
 • Ödeme için kredi kartı kullanmalısınız. Havale seçeneğimiz bulunmuyor. Abonelik başlatmak için sipariş sürecinde kredi kartı bilgilerinizi girerek istediğiniz dergiyi satın alabilirsiniz. Kart numaranızı, kart üzerindeki isim-soyadı bilgilerini, son geçerlilik tarihini ve güvenlik numarasını ilgili boşluklara girmeniz yeterlidir.
 • Kullandığımız altyapıda, kredi kartı ile yapacağınız ödemeler teknolojinin sağladığı son güvenlik sistemleriyle yapılandırıldığından havale yapmak kadar güvenlidir. Üstelik kredi kartı ile ödeme yapmak çok daha kolay ve zahmetsizdir. İnternetten kredi kartı ile ödeme yaptığınızda kurum personeli dâhil kimse kart bilgilerinizi göremez ve ulaşamaz. Sitemiz şu anda dünya güvenlik standardı olan 128 bit şifreleme teknolojisini kullanmaktadır. Garanti Bankası’nın elektronik ödeme sistemi ile sıkı ve güvenli bir bütünleşme mevcuttur. Gireceğiniz tüm kredi kartı bilgileri 128 bit SSL teknolojisi ile şifrelenerek ilgili bankaya ulaştırılmakta ve kimsenin bu bilgiye erişmesi mümkün olmamaktadır. Elektronik ödeme esnasında yapılan tüm işlemler sistemimiz sayesinde kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede herhangi bir problem anında veya aldatma teşebbüsünde kayıtlarımızdan geri dönerek konuyu çözmek için tüm bilgilere derhal ulaşılmaktadır.  Kredi kartınızdan tahsilât sırasında bir hata yapılırsa siz bize ulaştıktan sonra hata derhal düzeltilir ve ispatlanabildiği sürece sizin beyanınız esas alınır. Bakiyeniz yeterli olmazsa, ya da bilgilerinizi yanlış girmişseniz, sistemimiz bizleri uyarır ve biz verdiğiniz telefonlardan hemen size ulaşırız.
 • Aboneliğiniz bitmeden önce e-posta adresinize aboneliğinizin ne zaman biteceğini hatırlatan bir e-posta gelecektir. Dijital aboneliğinizi tıpkı yeni abone olur gibi kolaylıkla uzatabilirsiniz. Sizden habersiz kredi kartı bilgilerinizin tekrar kullanılma ihtimali yoktur. Siz talep etmedikçe aboneliğiniz yenilenemez. Dijital aboneliğiniz otomatik olarak yenilenmez.
 • Vereceğiniz her türlü kişisel abonelik bilgileriniz ve ödeme bilgileriniz özel güvenlik ağlarıyla korunmaktadır. Turkuvaz Dergi, tüm bilgilerinizi yalnızca daha iyi ve kişisel bir hizmet verebilmek amacıyla sizden talep eder ve abone hizmeti dışında hiçbir amaçla bu bilgileriniz kullanılmaz, başka firmalarla asla paylaşılmaz.
 • Sisteme kendinizi tanıttığınızda sağ köşede profil bilgilerim butonunu kullanarak bilgilerinizi güncelleyebilir, dilediğinizde şifrenizi değiştirebilirsiniz.
 • Fatura bir sonraki ayın 15ine kadar adresinize postalanır.

 • www.hepoku.com de sisteme kendinizi her tanıttığınızda abone olduğunuz dergiler ekranınıza gelecektir. İstediğiniz dergiyi seçip ister o anki sayısını ister arşivde bulunan herhangi bir sayısını okumaya başlayabilirsiniz.  Dergi ekranınıza geldikten sonra “içindekiler” kısmını okuyabilir, linklere tıklayarak ilgili sayfalara gidebilirsiniz. Sayfaları çevirmek içinse altta ve üstte bulunan okları kullanabilir ya da farenizi kullanarak sayfaların üst köşelerini tutup çekebilirsiniz. Yazıları daha net görebilmek içinse ilk önce büyüteç […] düğmesine basıp daha sonra büyütmek istediğiniz sayfanın üzerine tıklamanız yeterli. Büyüttüğünüz sayfayı tekrar küçültmek isterseniz yine aynı butona basabilirsiniz.
 • HEPOKU’nun kolaylıklarından birisi de dijital dergilerde okuyup beğendiğiniz kısımları işaretleyip istediğiniz zaman tekrar görebilmeniz. Örneğin önemli gördüğünüz satırların altını mor, turuncu ve sarı kalemlerle çizebilirsiniz. Bunun için büyüttüğünüz sayfanın üstünde ve altında bulunan “kalemle işaretle” ikonuna basıp kalem rengini seçtikten sonra istediğiniz satırların altını çizebilirsiniz. Vazgeçtiğinizde bu işaretleri kaldırabilirsiniz. Ayrıca “not al” ikonu sayesinde gerekli gördüğünüz yerler hakkında notlar alabilirsiniz. Üstelik yazılar üzerinde gerçekleştirdiğiniz bütün bu kişisel müdahalelerinizi kaydedebilir, sisteme tekrar giriş yaptığınızda bütün işaretlemelerinizi görebilirsiniz.
 • Evet, okuduğunuz dergi sayfasını başkasına da önermek istiyorsanız, mektup ikonuna sahip “arkadaşıma gönder” butonuna tıklayarak açılan pencereye arkadaşınızın e-posta adresini yazıp gönderebilirsiniz.
 • Hepoku, size %100 abone memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Aboneliğin tüm süreçlerinde tam anlamıyla memnun ve tatmin olmanız bizim için çok değerlidir. Aboneliğinizi dilediğiniz zaman sebebiniz ne olursa olsun iptal edebilirsiniz. Bu durumda, bize ulaştıktan sonra, ilgili bedel,kredi kartınıza iade edilir.
 • Hepoku.com da Google Chrome ve Safari tarayıcıları ile uyum sorunları yaşanmaktadır.Internet Explorer ve Firefox tarayıcılarını tercih ediniz
Üye Girişi
E-posta adresi
   
Şifre
   
Beni HatırlaGiriş
Şifrenizi mi unuttunuz?
Yeni Üyelik
footer

Hep Okunanlar
 
1. PARA
2. ŞAMDAN
3. OTOHABER
4. SOFRA
5. HOMEART
6. BEBEĞİM VE BİZ
7. CHINA TODAY
8. COSMOPOLITAN
9. HOUSE BEAUTIFUL
10. LACIVERT
 
Turkuvaz Medya Grubu Copyright © 2003- Tüm hakları saklıdır.
Turkuvaz Gazete Dergi Basım A.Ş.
Üretim ve Tasarım

Turkuvaz Medya Dijital